Rozliczenia PIT, CIT, VAT


Rozliczenia PIT Gdańsk

 

  1. Rozliczanie PIT

Rozliczenie z Urzędem Skarbowym z dochodów uzyskanych w ciągu danego roku podatkowego to obowiązek każdego podatnika. Nasze biuro rachunkowe zapewnia sprawne i w 100% fachowe rozliczenie takich dokumentów jak: PIT-16A, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Zapraszamy do współpracy!

  1. Rozliczanie CIT

CIT – Corporate Income Tax to rodzaj podatku od dochodów osób prawnych. Po zakończeniu roku podatkowego w terminie do końca trzeciego miesiąca roku kolejnego, osoby prawne zobowiązane są złożyć odpowiednio przygotowane zeznanie podatkowe – CIT-8, które będzie dokumentowało zyski lub poniesione straty spółki. Nasi fachowcy służą pomocą w przypadku każdej kwestii dotyczącej podatku CIT.

  1. Rozliczanie VAT

VAT to podatek od towarów i usług, który obowiązuje zarówno nabywców, jak i sprzedawców danego dobra. To właśnie wartość podatku VAT doliczana jest do wartości netto. Wyróżniamy podatek VAT należny i naliczony. W przypadku podatku VAT bardzo ważna jest fachowa pomoc z zakresu rozliczania VAT-u w obrocie krajowym i zagranicznym, przygotowania deklaracji, między innymi  VAT-7, VAT-7K, VAT-UEK czy VAT-UE czy wyrejestrowania z  VAT-u.

W przypadku jakichkolwiek problemów z nasze biuro rachunkowe służy pomocą.

PIT, CIT, VAT od 50 zł miesięcznie


Dlaczego warto rozliczać u nas podatki?

Dlaczego w kwestii rozliczeń podatkowych warto zdać się na nasze biuro rachunkowe?

  • Rozliczeniami PIT, CIT i VAT zajmujemy się od lat.
  • Zespół naszych księgowych i biegłych rewidentów na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę ‒ nie ma mowy nawet o drobnych pomyłkach.
  • Rozliczamy wszystkie typy ulg podatkowych.
  • Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC, które jest dodatkowym zabezpieczeniem dla każdego z naszych klientów.

Rozliczenia PIT w Gdańsku – Zapraszamy

Specjalizujemy się w optymalizacji podatkowej, dzięki której można ‒ oczywiście zgodnie z prawem, zmniejszyć obciążenia podatkowe, przygotowujemy rozliczenia PIT, CIT oraz VAT. Pomagamy też w rozwiązaniu bieżących problemów podatkowych.

Nasze biuro rachunkowe w Gdańsku to gwarancja specjalistycznego wsparcia z zakresu podatków.

Zapraszamy do współpracy klientów nie tylko z Gdańska, ale z całego Trójmiasta.