Doradztwo podatkowe

 

Nasza kancelaria podatkowa TAX SAFE znajduje się w Gdańsku i jest częścią ogólnopolskiej sieć firm świadczących kompleksowe usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego.

Od ponad 20 lat dbamy o bezpieczeństwo podatkowe i prawne naszych klientów. Zapewniamy wsparcie w kwestiach księgowych i kadrowo-płacowych, sporządzamy stosowną dokumentację, przygotowujemy rozliczenia, obliczany VAT, przeprowadzamy audyty.

Ponadto, zespół naszych specjalistów służy pomocą i radą w podejmowaniu decyzji, które będą miały wpływ na rozwój firmy. Przewidujemy potencjalne zagrożenia każdej z opcji oraz jej plusy, dzięki temu możemy opracować optymalne rozwiązanie.

Nasze biuro podatkowe zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy!

Zapraszamy do współpracy!

Oferta

Usługi rachunkowo – księgowe

Zajmujemy się uproszczoną, jak również pełną księgowością. Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg podatkowych, ryczałtu ewidencjonowanego.

Rozliczanie PIT

Sporządzenie rozliczenia podatku od dochodów PIT-u, to jeden z obowiązków każdego przedsiębiorcy. Taka dokumentacja podatkowa musi być wykonana w prawidłowy sposób i terminowo.

Reprezentacja przed urzędami skarbowymi

Reprezentujemy klientów przed urzędem skarbowym. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa i czynności administracyjnych, dzięki czemu interesy naszych klientów są bezpieczne.

Doradztwo podatkowe

Doradzamy w kwestiach dotyczących podatku od osób prawnych i fizycznych, służymy też pomocą w przypadku podatku od towarów i usług. Sporządzamy stosowne dokumenty i deklaracje.

Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa to zespół działań, których celem jest minimalizacja zobowiązań podatkowych, działań które są zgodne z prawem. Posiadamy, duże doświadczenie w kwestii optymalizacji podatków.

Interpretacje przepisów podatkowych

Sporządzamy wnioski o przygotowanie indywidualnej interpretacji podatkowej do Krajowej Administracji Skarbowej. Interpretacja dostarcza informacji, na przykład ulg podatkowych, z których korzysta firma.

Konsultacje podatkowe

Udzielamy porad podatkowych – analizujemy sytuację klienta i proponujemy rozwiązania, które umożliwią optymalizację podatkową w firmie. Nasz doradca wytłumaczy wątpliwe kwestie, na przykład vat.

Zwroty podatków

O zwrocie podatku mówimy, gdy zaliczka wpłacona na roczny podatek dochodowy była wyższa niż obowiązująca w danym roku kwota podatku. W takiej sytuacji podatnik otrzymuje zwrot nadpłaty.

Doradztwo finansowe

Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową – prowadzimy kartoteki pracownicze, przygotowujemy umowy, zajmujemy się ewidencją czasu pracy, sporządzamy listy płac, deklaracje ZUS i PIT.

Dlaczego warto korzystać z naszego doradztwa podatkowego?

Doświadczenie

Możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Co więcej, wciąż aktualizujemy naszą wiedzę i śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa podatkowego, gospodarczego i innych dziedzinach.

Skuteczność

Działamy skutecznie, grono naszych księgowych i biegłych rewidentów każdego dnia czuwa nad tym, by kwestie księgowe i kadrowo – płacowe w firmie klienta były dopięte na ostatni guzik.

Atrakcyjne ceny

Zapewniamy uczciwe ceny naszych usług. Proponujemy cztery pakiety – wszystkie korzystne cenowo. Ponadto, bezpłatnie udostępniamy aplikację mobilną umożliwiającą min. kontrolę wyników finansowych firmy.

Przejrzystość

Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Każdy z naszych klientów wie, jakie działania wykonujemy dla jego firmy i jakie koszty generuje każda z usług.

Co jeszcze oferujemy naszym klientom?

 

Księgowość, doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowo-płacowa to zaledwie część naszych usług. Nasza kancelaria służy też wsparciem w przypadku rozpoczynania działalności gospodarczej, rejestracji spółki prawa handlowego czy otwierania wirtualnego biura.

Ponadto, zajmujemy się dotacjami unijnymi. Sprawdzimy, jaką pomoc możesz otrzymać dla swojego biznesu, a następnie pomożemy w załatwianiu formalności.

Od lat wspieramy niewielkie firmy i prężnie działające przedsiębiorstwa, dbamy o kwestie księgowe i kadrowo-płacowe, dzięki czemu nasi klienci mogą spokojnie rozwijać swój biznes

Już dziś skontaktuj się z doradcą!

Biuro Rachunkowe

Biuro podatkowe Gdańsk – TAX SAFE

tel. 574 748 831