Rozliczenia PIT, CIT, VAT


Rozliczenia PIT

 

  1. Rozliczanie PIT

Rozliczenie z Urzędem Skarbowym z dochodów uzyskanych w ciągu danego roku podatkowego to obowiązek każdego podatnika. Nasze biuro rachunkowe zapewnia sprawne i w 100% fachowe rozliczenie takich dokumentów jak: PIT-16A, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Zapraszamy do współpracy!

  1. Rozliczanie CIT

CIT – Corporate Income Tax to rodzaj podatku od dochodów osób prawnych. Po zakończeniu roku podatkowego w terminie do końca trzeciego miesiąca roku kolejnego, osoby prawne zobowiązane są złożyć odpowiednio przygotowane zeznanie podatkowe – CIT-8, które będzie dokumentowało zyski lub poniesione straty spółki. Nasi fachowcy służą pomocą w przypadku każdej kwestii dotyczącej podatku CIT.

  1. Rozliczanie VAT

VAT to podatek od towarów i usług, który obowiązuje zarówno nabywców, jak i sprzedawców danego dobra. To właśnie wartość podatku VAT doliczana jest do wartości netto. Wyróżniamy podatek VAT należny i naliczony. W przypadku podatku VAT bardzo ważna jest fachowa pomoc z zakresu rozliczania VAT-u w obrocie krajowym i zagranicznym, przygotowania deklaracji, między innymi  VAT-7, VAT-7K, VAT-UEK czy VAT-UE czy wyrejestrowania z  VAT-u.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z nasze biuro rachunkowe służy pomocą.

 

PIT, CIT, VAT od 50 zł miesięcznie