Kredyt


Co oferujemy?

 

Biuro Rachunkowe TAX SAFE współpracuje z kilkudziesięcioma bankami oraz instytucjami finansowymi, co sprawia, że w naszej ofercie zawsze znajdzie się odpowiedni produkt dopasowany do każdego klienta.

 

Kredyty gotówkowe – gotówka na dowolny cel nawet do 500 000 zł z atrakcyjnym oprocentowaniem oraz okresem trwania kredytu nawet do 150 miesięcy.

Kredyty hipoteczne – finansowanie na zakup lub budowę nieruchomości.

Kredyty samochodowe – finansowanie zakupu nowego lub używanego samochodu do 15 lat – bez wkładu własnego na okres nawet do 120 miesięcy!

Kredyty obrotowe – są to środki pieniężne na zaspokojenie bieżącej działalności oraz usprawnienie płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Kredyty konsolidacyjne – możliwość złączenia kilku kredytów w jeden z niską ratą – kredyt konsolidacyjny może być zarówno gotówkowy, jak i hipoteczny.

Kredyty refinansowe – kredyt na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów.

Kredyty dla firm – finansowanie środków trwałych oraz obrotowych przedsiębiorstwa. Może on być zaciągnięty w PLN, EUR oraz USD. Istnieje możliwość skorzystania z 2-letniego okresu karencji w dokonywanych spłatach.

Kredyty inwestycyjne – finansowanie nowych inwestycji w firmie (budowa nowej siedziby, zakup maszyn, rozwój linii produkcyjnych).

Kredyty z dotacją unijną – kredyt technologiczny przeznaczony na innowacje – finansowanie do 4 mln zł na okres nawet do 180 miesięcy.

Kredyty na start – finansowanie na rozwój nowych biznesów z okresem do 15 lat.

 

Kredyt to udzielana przez bank pożyczka pieniężna, która musi być spłacona w ustalonym czasie wraz z odsetkami naliczonymi przez bank.

Kredyty różnią się okresem spłaty, wysokością udzielonej pożyczki, oprocentowaniem oraz celowością.

 

Już dziś skontaktuj się z doradcą!

 

 

Biuro Rachunkowe